Vratislav Hlubucek - osobni stranka

On-line aplikace:

Na této stránce najdete vzdělávací on-line aplikace z různých oborů. Ptáte se proč? Připadaly mi zajímavé a také jsem si chtěl zkusit programování v PHP. Většinou mají svůj protipól v off-line aplikacích realizovaných ve formě souborů Excelu. Jsou však operativnější a nemusíte stahovat žádné soubory. Stačí pouze zadat data.

Historie světa a lidstva   
Více než 6500 dat z historie, bitev a objevů. Monarchové i prezidenti ovlivňující naše osudy. Narození a úmrtí významných osobností. Vše uspořádáno chronologicky a opatřeno odkazy na internet, kde čtenář najde podrobnější popis událostí, většinou na wikipedii. Události můžete vyhledávat podle kategorií, zemí, rozpětí data nebo klíčových slov. Pokud se vám nezobrazuje žádný záznam, zkontrojte vámi zadané logické podmínky. Nesmyslná kombinace může vypadat na první pohled logicky. Vhodné pro zájemce o historii a studenty nebo při zpracování seminárních prací. Zkuste, co vše jste už z dějepisu zapomněli. Ještě rozsáhlejší soubor dat přes 8000 údajů získáte při stažení Historie v záložce Programy v Excelu nebo Javě. "Otevřít aplikaci historie"

Sledování nutriční hodnoty stravy a její analýza   
Chcete si hlídat svou váhu a mít přehled o tom kolik energie, ale i jiných důležitých živin sníte? Potom je LINIE určena právě vám. Umožní vám sledovat svou dení stravu. Zadáte své pohlaví, hmotnost a to jestli pracujete fyzicky. Skladbu vašich jídel vybíráte z bohaté nabídky. Program sleduje spotřebu: množství potravy, energie, tuků, sacharidů, bílkovin, vlákniny, cholesterolu, vápníku, magnezia a železa. "Otevřít aplikaci linie"

Pokud by snad aplikace nešly momentálně otevřít, tak je to chvilkovou indispozicí freewarového serveru. Později možná uspějete.